Zamknij

Andrzej Duda w KFC. Komentarz ks. Lemańskiego

Redakcja
13.06.2018 07:48
Andrzej Duda w KFC. Komentarz ks. Lemańskiego
fot. Paweł Wiśniewski/East News

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda odwiedzili KFC. Wizytę pary prezydenckiej w fast foodzie skomentował ks. Wojciech Lemański. „Biedna ta nasza para prezydencka. Póki milczą, to jeszcze jako tako” – stwierdził.

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda odwiedzili KFC w Krakowie. Tam musieli odpowiedzieć na serię niewygodnych pytań dotyczących przestrzegania konstytucji. Wizytę prezydenta w KFC skomentował sam fast food. 

Wizycie pary prezydenckiej w KFC oddzielny wpis poświęcił także ksiądz Wojciech Lemański. Nie jest to post pochlebny. „On ma zdanie na każdy temat, pod warunkiem, że nikt mu nie przerywa. Ona nie ma zdania w żadnej sprawie i słusznie. Oboje dobrze wiedzą, jaką wyznaczono im rolę – nic od nich nie zależy. On ma podpisywać, ona może mu w tym asystować” – pisze duchowny na Facebooku.

Andrzej Duda w KFC

Andrzej Duda musiał w KFC odpowiedzieć na pytania Katarzyny Kulerskiej dotyczące konstytucji. Z materiału wideo Wyborczej wynika, że pierwsza dama nazwała tę rozmowę „prowokacją KOD”. Zachowanie pary prezydenckiej skomentował ks. Wojciech Lemański. „Biedna ta nasza para prezydencka. Póki milczą, to jeszcze jako tako” – stwierdził. 

Andrzej Duda skomentował sytuację z KFC na Twitterze. „Skoro żaden z podmiotów uprawnionych do zainicjowania kontroli zgodności z Konstytucją przed Trybunałem Konstytucyjnym tego nie robi, to znaczy, że nie mają oni wątpliwości co do zgodności danego przepisu z Konstytucją” – brzmi post prezydenta. 

RadioZET.pl/KM

C