Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Awantura w studiu TVP Info. Posłanka PiS upomniała prowadzącego

28.02.2019 12:10
xxx wiadomosci

Joanna Lichocka zaskoczyła prowadzącego i gości porannego programu w TVP Info. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości skomentowała na antenie „obsadę” gości audycji. 

Joanna Lichocka fot. TVP Info screen

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Zagłosuj

Czy oglądasz TVP Info?

Adrian Klarenbach zaprosił do programu „Minęła 8” Joannę Lichocką z PiS, Agnieszkę Ścigaj z Kukiz'15, Miłosza Motykę z PSL i Mirosława Pampucha z Nowoczesnej. Dziennikarz chciał rozmawiać na temat szczytu Donald Trump-Kim Dzong Un w Hanoi. Jako pierwsza głos zabrała posłanka PiS i nieoczekiwanie zaatakowała prowadzącego audycję. 

– Najpierw chciałam zapytać, dlaczego w nieproporcjonalny sposób dobrał Pan gości do programu, dlaczego jest tu dwóch przedstawicieli Koalicji Obywatelskiej? Czy jest to program, który ma lansować kandydatów Koalicji Obywatelskiej? Dlaczego dobrał Pan takie proporcje? – dopytywała Lichocka. 

Na powyższe słowa posłanki PiS zareagował przedstawiciel PSL. „Jest Pani u siebie w stacji. W telewizji rządowej, czyli czuje się Pani jak u siebie” – zripostował. 

Lichocka w rozmowie z WP skomentowała swoje zachowanie. Stwierdziła, że w audycji „Minęła 8” miała mniejsze szanse przekazać widzom stanowiska Zjednoczonej Prawicy.

– Będąc w studiu, uświadomiłam sobie, w jakiej konfiguracji jestem. Że będę miała do czynienia z proporcjami 3:1, a także z nieróżnorodnością punktów widzenia – powiedziała. 

RadioZET.pl/TVP Info/DG

Oceń