Zamknij

Bartłomiej Misiewicz skończył studia. Obronił pracę licencjacką

Redakcja
11.06.2018 10:37
Bartłomiej Misiewicz skończył studia. Obronił pracę licencjacką
fot. Stanisław Kowalczuk/East News

Bartłomiej Misiewicz obronił licencjat w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. O tym, że były współpracownik Antoniego Macierewicza skończył studia, poinformował portal Onet. 

Bartłomiej Misiewicz pełnił funkcję rzecznika prasowego MON, kiedy szefem resortu był Antoni Macierewicz. Jak dowiedział się Onet, Misiewicz obronił pracę licencjacką o szczycie NATO w Warszawie. Informator Onetu podał, że Misiewicz uzyskał ocenę dobry (4) plus. 

Zobacz także

Z danych zebranych przez portal wynika, że były rzecznik MON ukończył studia licencjackie na kierunku politologia, broniąc pracę pod tytułem: „Szczyt NATO 2016 w Warszawie i jego wpływ na bezpieczeństwo Polski”. 

28-letni Bartłomiej Misiewicz obecnie prowadzi własną działalność, gdzie świadczy usługi doradcze i marketingowe. W 2008 roku został członkiem PiS. W czasie swojej kariery politycznej był m.in. szefem gabinetu politycznego oraz rzecznikiem prasowym Ministerstwa Obrony Narodowej. 

10 kwietnia 2017 roku Misiewicz został pełnomocnikiem zarządu ds. komunikacji w Polskiej Grupie Zbrojeniowej. PGZ szybko rozwiązała z nim umowę, a Misiewicz został zawieszony w prawach członka partii. 

RadioZET.pl/Onet/KM