Kasia Tusk mocno o protestach: „Marzy mi się Polska..."

Redakcja
21.07.2017 08:22
Kasia Tusk mocno o protestach: „Marzy mi się Polska..."
fot. ons.pl

Kasia Tusk, córka szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska, opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z demonstracji. Dodała, że o 20:00 zapaliła „swój mały płomień sprzeciwu” i „ma ogromną nadzieję, że nie będzie w tym sama”.

„Wiem, że nie będę dla wielu z Was obiektywnym głosem, bo na politykę patrzę również przez pryzmat osobistych doświadczeń” – napisała popularna blogerka. Jak dodała dalej, mimo to, „poczucie obywatelskiego obowiązku nie pozwala jej dziś milczeć”. „Dziś o 20.00 zapalę swój mały płomyk sprzeciwu i mam ogromną nadzieję, że nie będę sama” – można przeczytać na jej profilu w mediach społecznościowych. „Marzy mi się Polska, w której nie obrzucamy się oskarżeniami i inwektywami, może zaczniemy od komentarzy pod tym wpisem?” – zainicjowała dyskusje trzydziestolatka.

Zobacz także

Przypomnijmy, że od kilku dni w całej Polsce trwają protesty przeciw ustawie dotyczącej zmian w Sądzie Najwyższym. W Warszawie odbywały się demonstracje organizowane przez partię Razem, polityków związanych z opozycją oraz protest pod hasłem „łańcuch światła”.

Zrzut ekranu 2017-07-21 o 08.19.33

RadioZET.pl/SI