Zamknij

Misiewicz wściekły po porównaniu go do Andruszkiewicza. Opublikował mocny wpis

Redakcja
05.01.2019 21:14
Misiewicz wściekły po porównaniu go do Andruszkiewicza. Opublikował mocny wpis
fot. M.Grzelak/Reporter

„Wyciera się gęby moim nazwiskiem” – napisał na Twitterze były rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz. To reakcja na padające ostatnio porównania jego kariery politycznej do nominacji ministerialnej dla Adama Andruszkiewicza. Oburzony Misiewicz postanowił przypomnieć wszystkim swoje CV.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Nie cichną echa po ostatniej nominacji ministerialnej dla Adama Andruszkiewicza, byłego prezesa Młodzieży Wszechpolskiej i działacza Ruchu Narodowego.

Zobacz także

– Andruszkiewicz to nowa, gorsza wersja Misiewicza. Równie niekompetentny jak uczeń Antoniego Macierewicza – ocenił Grzegorz Schetyna. – Jeśli chodzi o Misiewicza, to on miał przynajmniej jeden plus za sobą: ktoś go bronił, w tym przypadku pan Macierewicz, a w przypadku pana Andruszkiewicza, tego lasu rąk obrońców szczerze mówiąc nie widzę – mówił z kolei Cezary Tomczyk w rozmowie z Wirtualną Polską.

Bartłomiejowi Misiewiczowi porównania te się jednak nie spodobały. Były rzecznik MON postanowił odnieść się do nich w mocnym wpisie.

– Widzę, że znów brakuje argumentów i wyciera się gęby moim nazwiskiem. Przypomnę: 21 lat – zespoły parlamentarne ds. katastrofy smoleńskiej, 24 lata: ds. skutków działalności WSI. 25 lat: pomoc przy organizacji szczytu NATO 2016. Od 2006 r. asystent, koordynator, szef biura. Szef Gabinetu Politycznego, rzecznik i pełnomocnik MON – napisał na Twitterze Misiewicz, przypominając poszczególne szczeble swojej ścieżki politycznej.

RadioZET.pl/BM