Koszmarny wypadek motocyklisty. Drastyczne naganie [+18]

Redakcja
10.05.2019 09:49
Koszmarny wypadek motocyklisty. Drastyczne naganie [+18]
fot. kadr z wideo

W tym tygodniu w Jarosławiu doszło do przerażającego wypadku. 28-letni motocyklista w celu uniknięcia zderzenia z samochodem marki Smart, najpierw najechał na chodnik, a następnie uderzył w znak drogowy. W wyniku wypadku kierowca jednośladu stracił nogę i z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do koszmarnego wypadku motocyklisty doszło dokładnie na ulicy Jana Pawła II. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący autem marki Smart 82-latek nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy jednośladu podczas skrętu w lewo.

Aby uniknąć zderzenia, motocyklista najpierw wjechał na chodnik i następnie uderzył w znak drogowy. Jak podaje „Super Express”, 28-letni mężczyzna stracił nogę i z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. 82-latek w momencie wypadku był trzeźwy.

Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku i uczestniczących pojazdów. Motocykl zabezpieczono na policyjnym parkingu. Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu.  

RadioZET.pl/se.pl, podkarpacka.policja.gov.pl/MW