Zamknij

Nie żyje Małgorzata Miszczak, żona Edwarda Miszczaka. Zmarła po długiej i ciężkiej chorobie

Redakcja
21.02.2019 17:53

20 lutego po długiej i ciężkiej chorobie zmarła Małgorzata Miszczak - żona i matka dwóch synów Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN. 

Miszczak
fot. Artur Zawadzki/Reporter

Informacja o śmierci Małgorzaty Miszczak pojawiła w dziale nekrologów "Gazety Wyborczej". Można tam znaleźć kilka wpisów kondolencyjnych.

"Edi, Szymonie, Szczepanie już nie cierpi, już jest w lepszym świecie. o Jej życie długo i wszelkimi możliwymi sposobami. Przyjmijcie nasze najszczersze dla Was życzenia, by przetrwać ten trudny czas, który przed Wami, a w chwilach kryzysów pamiętajcie, że nasz dom i nasze serca, są dla Was zawsze otwarte. Bożena, Sandra, Piotr i Mariusz" - napisała rodzina Walterów, twórców telewizji TVN.

"Drogi Edwardzie, odejście Twojej Żony pogrążyło nas wszystkich w ogromnym smutku. Chcemy Ci przekazać wyrazy naszego najserdeczniejszego współczucia. W tych trudnych chwilach jesteśmy myślami z Tobą i Twoimi Najbliższymi" - napisał natomiast Zespół TVN Discovery Polska (cytat za Fakt24.pl). 

O Małgorzacie Miszczak wiadomo niewiele. Przez lata dbała o swoją prywatność, żyjąc raczej w cieniu męża. Nie wiadomo, jak długo chorowała i jakie były dokładne przyczyny jej śmierci. Razem z Edwardem Miszczakiem mieli dwóch synów. 

RadioZET.pl/Fakt24.pl/nekrologi.wyborcza.pl/MP