Zamknij

15-latka leżała nieprzytomna na pomoście. Miała 4,8 promila we krwi

28.06.2022 13:54
Karetka
fot. PIOTR JEDZURA/REPORTER/Zdjęcie ilustracyjne

Nieprzytomna 15-latka została znaleziona na pomoście przy zalewie niedaleko Ostrowa Wielkopolskiego. Jak podał portal wlkp24.info, miała 4,8 promila alkoholu we krwi. Nastolatka walczy o życie w szpitalu.

Nieprzytomna 15-latka leżała na pomoście w poniedziałek wieczorem na terenie zalewu Piaski Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim. Okazało się, że dziewczyna jest kompletnie pijana. 

Wezwano pogotowie ratunkowe i policję. - Po przybyciu funkcjonariusze zastali nieprzytomną dziewczynę, od której była wyczuwalna silna woń alkoholu - potwierdziła mł. asp. Ewa Golińska-Jurasz, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Ostrów Wielkopolski. 15-latka miała 4,8 promila alkoholu we krwi

15-latka została przewieziona do szpitala. Trafiła na oddział intensywnej terapii, jej stan jest ciężki. Sprawą pijanej nastolatki zajmie się sąd rodzinny. 

Śledczy ustalają skąd 15-latka miała alkohol i jakie były okoliczności tak mocnego upojenia. Portal wlkp24.info nieoficjalnie dowiedział się, że nastolatka miała 4,8 promila alkoholu we krwi.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/wlkp24.info/Głos Wielkopolski

C