Zamknij

Rozebrane zwłoki mężczyzny w lesie. Nie wiadomo, jak zginął

Redakcja
04.02.2019 10:00
Rozebrane zwłoki mężczyzny w lesie. Nie wiadomo, jak zginął
fot. Dawid Tatarkiewicz/East News

Dramatycznego odkrycia dokonał przypadkowy spacerowicz, który w niedzielę wieczorem postanowił wybrać się na przechadzkę po lesie. Wszedł na teren lasu w okolicy miejscowości Warszewo, kierując się w stronę Polic.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Tragiczne zdarzenie opisał portal wszczecinie.pl.

Po przejściu kilku metrów, widząc krążące nad jednym miejscem w lesie kruki, znalazł zwłoki mężczyzny w fazie zaawansowanego rozkładu.

Zobacz także

Mieszkaniec Szczecina podkreślił w rozmowie z portalem, że mężczyzna ten był rozebrany. Jak relacjonował, obok ciała wykopany był rów. Mówił również, że obok znajdowały się pozostałości prawdopodobnie po palenisku lub szałasie.

„Wyglądało to strasznie”

– Natychmiastowo wezwałem policję, która przyjechała, przesłuchała mnie i zabezpieczyła miejsce zdarzenia. Ten widok mną wstrząsnął, wyglądało to strasznie – opowiadał dziennikarzom wszczecinie.pl.

Zobacz także

Informację o makabrycznym znalezisku potwierdziła też policja. Jak zaznaczyła Katarzyna Szydłowska z komendy w Policach, mężczyzna został zakwalifikowany jak osoba niezidentyfikowana, ponieważ nie znaleziono przy nim żadnych dokumentów.

Zobacz także

– Potwierdzam znalezienie zwłok mężczyzny w lesie między Szczecinem a Przęsocinem […]. Trwa ustalanie jego danych, trwają także czynności zabezpieczające ślady na miejscu zdarzenia – mówiła w rozmowie z portalem policjantka.

RadioZET/wszczecinie.pl/JZ