Zaginął 26-latek ze Skierniewic. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

25.06.2019 17:01
Zaginął 26-latek ze Skierniewic. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach
fot. Komendaj Miejska Policji w Skierniewicach

26-letni mieszkaniec Skierniewic Marcin Kijo od 24 czerwca jest poszukiwany przez policję. Mężczyzna około 1.00 w nocy z niedzieli na poniedziałek wyszedł do pracy i do tej pory nie nawiązał z nikim kontaktu. O pomoc w akcji poszukiwawczej prosi także żona zaginionego.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

24 czerwca, około godziny 1.00 26-latek wyszedł ze swojego domu w Skierniewicach (województwo łódzkie) i pojechał samochodem do pracy, znajdującej się w miejscowości Godzianów. Do tej pory nie nawiązał kontaktu z nikim z rodziny, nieznane jest także miejsce jego pobytu.

Apel żony zaginionego

"Dzięki mocy FB odnalazłam auto na ul. Kopernika 9 w Skierniewicach. Jeśli ktoś coś wie, proszę o informację” – napisała we wtorek na Facebooku żona 26-latka.

Kobieta już wcześniej zaapelowała o pomoc w poszukiwaniach zaginionego małżonka.

"Mój mąż Marcin Kijo zaginął. Wyjechał z domu bordowym lanosem nr rejestracyjny ESK 66YE do pracy dziś o 1.00 w nocy i do teraz nie ma z nim kontaktu. Jechał z ul. Marii Konopnickiej w stronę Godzianowa. Ubrany był w niebieskie buty, dżinsy i podkoszulek. Miał ze sobą mały plecak czarno- zielony. Jeśli ktoś coś wie to proszę o kontakt. Mój nr telefonu 693276509” – taki wpis opublikowała na portalu społecznościowym w poniedziałek, zaraz po zniknięciu męża.

Policja prosi o pomoc!

Marcin Kijo ma 26 lat, jest szczupłym mężczyzną o wzroście 175 cm. Ma krótkie, czarne włosy, zielony oczy i charakterystyczną bliznę po przecięciu na nosie – informuje policja.

Zobacz także

Kiedy widziano go po raz ostatni, miał na sobie niebieskie, jeansowe spodnie, ciemnozieloną koszulkę z krótkim rękawem, niebieskie, skórzane buty i przewieszony przez jedno ramię plecach w kolorze czarno-zielonym. Mężczyzna miał również przy sobie dokumenty i telefon komórkowy z uszkodzonym ekranem.

Policja apeluje: wszystkie osoby, posiadające jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego lub znające jakiekolwiek szczegóły w tej sprawie, proszone są o pilny kontakt z komendą. Należy dzwonić pod numer alarmowy 112, lub 46 834 11 88.

Zobacz także

W ramach pomocy, można także kontaktować się z żoną 26-latka, która udostępniła swój numer telefonu na Facebooku – 693 276 509.

RadioZET.pl/Facebook/dzienniklodzki.pl/