Zamknij

Super Express: Groźny wypadek Andrzeja Dudy na skuterze

10.08.2020 08:39
Wypadek Andrzeja Dudy na skuterze
fot. Wojciech Stróżyk/REPORTER/Super Express

Andrzej Duda podczas urlopu w Juracie na Półwyspie Helskim spadł ze skutera, którym pędził razem ze współpasażerką. Prezydentowi nic się nie stało.

Jak donosi poniedziałkowy „Super Express”, Andrzej Duda ostatnie dni spędza w prezydenckiej rezydencji na Helu, gdzie oddaje się urokom sportów wodnych. Nie inaczej było w miniony weekend, gdy prezydent relaksował się podczas przejażdżek skuterami wodnymi.

„Prezydent najpierw siada sam za sterami potężnej maszyny. Z dużą prędkością wykonuje kilka rund. Później wraca na pomost, gdzie jego wyczyny podziwia kilka osób. Andrzej zmienia maszynę i na jej pokład zabiera pasażerkę. Ale tym razem nie idzie tak łatwo. W pewnej chwili maszyna gwałtownie przechyla się na bok, a pasażerowie lądują w wodzie, trzymając się kurczowo przewróconego skutera!” - relacjonuje tabloid, który na dowód pokazuje też kilka zdjęć z wypadku Andrzeja Dudy.

Zobacz także

Na ratunek prezydentowi natychmiast pospieszyli funkcjonariusze Służby Ochrony Państwa, którzy w niedalekiej odległości czuwali nad bezpieczeństwem Andrzeja Dudy. Mundurowi wyciągnęli z wody prezydenta, a także jego towarzyszkę, a przewróconą maszynę wzięli na hol.

„Super Express” podkreśla, że prezydencki skuter potrafi rozpędzić się nawet do 120 kilometrów na godzinę.