Zamknij

Tragedia na torach. Nie żyje 17-latka potrącona przez pociąg

26.09.2019 09:41
Tragedia na torach. Nie żyje 17-latka potrącona przez pociąg
fot. gui yong jian/Shutterstcok

Nie żyje 17-letnia dziewczyna potrącona przez pociąg linii SKM. Po tragicznym wypadku w okolicy stacji Warszawa Anin utrudnienia mogą wystąpić na trasie Warszawa Wschodnia-Otwock. W miejscu wypadku pociągi jeżdżą jednym torem.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do tragedii doszło około godziny 7.00, w podwarszawskim Aninie na stacji PKP. Nastolatka przechodziła przez tory, kiedy potrącił ją pociąg, jadący w kierunku Otwocka. Niestety 17-latka poniosła śmierć na miejscu.

Zobacz także

W związku z dramatycznym wypadkiem są duże utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM1 (linii 21) oraz K (linii R7). „Możliwe są opóźnienia, odwołania i skrócenia relacji pociągów na trasie Warszawa Wschodnia-Otwock. Wprowadzono wzajemne honorowanie biletów SKM i KM na odcinku Warszawa Zachodnia-Otwock” – taki komunikat opublikował ZTM na swojej stronie internetowej. Obecna na miejscu policja i inne służby zablokowały również przejazd przez ulicę Patriotów. Pociągi kursujące na trasie Warszawa Wschodnia-Otwock mogą być odwołane lub opóźnione.

Zobacz także

„17-latka weszła pod nadjeżdżający pociąg”

– Doszło do potrącenia młodej osoby. 17-latka weszła pod nadjeżdżający pociąg, gdy przechodziła przez przejście dla pieszych na tak zwanych „zygzakach”. W wyniku tego zdarzenia poniosła śmierć na miejscu – mówił dla TVN24 Tomasz Sitek z Komendy Stołecznej Policji.

Zobacz także

Obecna na miejscu policja bada okoliczności zdarzenia.

 

RadioZET.pl/tvn24.pl/Super Express