Grzybiarz znalazł w lesie zmasakrowane ciało. To może być zaginiony sprzed kilku miesięcy

15.09.2017 18:08

Makabrycznego odkrycia dokonał wielkopolski grzybiarz. Wybrał się bowiem na wycieczkę do lasu, ale oprócz grzybów natknął się na rozczłonkowane ludzkie ciało. Policja nie wyklucza, że znalezisko może mieć związek z tajemniczym zaginięciem sprzed kilku miesięcy.

Las fot. Wikimedia.Commons

O sprawie pisały lokalne media oraz dziennik "Fakt". Grzybiarz spod Wągrowca w woj. wielkopolskim wybrał się na leśny spacer w niedzielę 10 września. Nie spodziewał się jednak takiego, niezwiązanego z celem swojej wyprawy, znaleziska.

Mężczyzna natknął się bowiem na ludzkie zwłoki, w dodatku zmasakrowane. Jego poszczególne elementy rozrzucone był w odległości kilku metrów od siebie. Natychmiast więc wezwał policję.

Według ustaleń śledczych, ciało mogły rozszarpać zwierzęta, natomiast trudno jeszcze w tym momencie ustalić, kiedy dokładnie mógł nastąpić zgon. Na razie wykluczono udział osób trzecich.

Nieznana jest w tym momencie także tożsamość denata, albowiem stan zwłok na razie uniemożliwia identyfikację. Jak informuje "Fakt", istnieją jednak przypuszczenia, że ciało należy do 46-letniego Janusza Chudzińskiego, który zaginął w kwietniu po tym, jak wyszedł z domu, nikomu nic nie mówiąc. Funkcjonariusze policji w rozmowie z gazetą nie wykluczyli takiej możliwości.

RadioZET.pl/Fakt.pl/MP

Oceń