Zamknij

Odpalili fajerwerki podczas...imprezy w przedszkolu. Cała sala w panice [WIDEO]

Redakcja
30.12.2018 10:47
Kazachstan
fot. You Tube screen

Wyjątkową głupotą popisali się organizatorzy imprezy świątecznej w jednym z kazachskich przedszkoli. Jednym z elementów show uczynili bowiem...pokaz pirotechniczny w głównej sali. Gdy w zamkniętym pomieszczeniu nagle zaczęły wybuchać sztuczne ognie, dzieci oraz wszyscy zgromadzeniu wpadli w popłoch. 

Nagranie, które trafiło do internetu, ukazuje z pozoru zwyczajną przedświąteczną uroczystość, jedną z takich organizowanych w placówkach edukacyjnych na całym świecie. Ta miała miejsce w Kazachstanie (konkretna lokalizacja nie została sprecyzowana), jednak jej uczestnicy zapamiętają ją chyba na zawsze.

W pewnym momencie postanowiono bowiem...odpalić fajerwerki. Zrobiono to, pomimo iż impreza odbywała się w zamkniętym pomieszczeniu. Na powyższym filmiku, zarejestrowanym przez jednego z rodziców, widać, że pirotechnika - co zresztą można było przewidzieć - wymknęła się spod kontroli organizatorów i doprowadziła do wybuchu paniki wśród dzieci, rodziców i kadry pedagogicznej.

Lokalne władze i służby badają okoliczności incydentu. Nie podano na razie żadnych informacji na temat tego czy ktokolwiek w nim ucierpiał. 

Zobacz także

RadioZET.pl/Gazeta.pl/YouTube/MP