Zamknij

Matka na żywo w telefonie oglądała włamanie do swojego domu. W środku było dziecko

Redakcja
31.01.2018 20:16
Matka na żywo w telefonie oglądała włamanie do swojego domu. W środku było dziecko
fot. Pembroke Pines Police Department

Mieszkanka jednej z miejscowości na Florydzie zainstalowała w domu kamerkę, dzięki której w smartfonie mogła widzieć, co robi jej syn, gdy ta jest w pracy. Pewnego razu zauważyła, że ktoś włamał się do jej domu.

Amerykanka miała zainstalowaną w swoim smartfonie aplikację, poprzez którą będąc poza domem, obserwowała co się dzieje w jej domu. Kobieta omal nie zemdlała, gdy zobaczyła, jak włamywacz wszedł do domu i zaczął rozglądać się po pokojach. Przerażona matka mogła się tylko przyglądać temu, jak 13-letni syn biegnie po schodach do góry, aby schować się przed przestępcą.

Włamanie na żywo w telefonie

Specjalna kamera połączona z aplikacją w smartfonie informowała właścicielkę domu za każdym razem, gdy ktoś otwierał drzwi wejściowe. Niemal zawsze był to ktoś z rodziny.

Gdy mieszkanka Florydy zorientowała się, co się stało, zadzwoniła do swojego syna. Na szczęście nie udało jej się dodzwonić, ponieważ to mogło sprawić, że bandyta odnajdzie chłopca. W momencie, gdy matka dzwoniła do 13-latka, ten łączył się z policją. Po kilku minutach radiowóz był już na miejscu.

13-latek ukrył się w szafie

Policjanci weszli do domu, jednak zastali tam tylko ukrytego w szafie chłopca. Włamywacz prawdopodobnie uciekł, spłoszony sygnałem radiowozu. Najdziwniejsze w tej sprawie jest to, że nic nie zostało skradzione.

Nagranie trafiło do sieci:

RadioZET.pl/dailymail.co.uk/strz

C