Zamknij

Meghan urodziła, książę Harry przemówił. Padły wzruszające słowa

Redakcja
06.05.2019 16:34
Harry
fot. PAP/EPA

Meghan Markle urodziła syna. Książę Harry powiedział na konferencji prasowej, że jest "przeszczęśliwy". Jak podkreślił, wraz z księżną Meghan nie wybrali jeszcze imienia dla syna. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Księżna Sussex Meghan Markle urodziła syna - potwierdził w poniedziałek Pałac Buckingham. Chłopiec waży 3,2 kilograma. Zarówno on, jak i matka czują się dobrze. 

To najbardziej niezwykłe doświadczenie w moim życiu

Książę Harry

Dodał, że - zgodnie z wcześniejszym planem - w ciągu kolejnych dni para pokaże także pierwsze zdjęcia syna i ogłosi jego imię. Bukmacherzy spodziewali się, że nowy członek rodziny królewskiej otrzyma imię Arthur, James lub Philip. - Wciąż o tym myślimy (...), to jest teraz następny krok - powiedział.

Meghan Markle urodziła

Dziecko, które będzie siódme w linii do brytyjskiego tronu, urodziło się o godz. 5.26 rano (6.26. w Polsce). Jako pierwsi o narodzinach dowiedzieli się królowa Elżbieta II oraz jej mąż książę Filip, ojciec Harry'ego i następca tronu - książę Karol oraz brat Harry'ego, książę William z księżną Kate.

Zobacz także

Nowym rodzicom i dziecku, którzy przebywają w rezydencji pary we Frogmore Cottage, towarzyszy także matka Meghan Markle, Doria Ragland. 

RadioZET.pl/PAP