Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

19-letnia Polka zamordowana w Niemczech. Osierociła synka [NOWE FAKTY]

12.07.2018 10:44
xxx wiadomosci

19-letnia Polka mieszkająca w Niemczech została zabita przez byłego partnera. Do tragedii doszło w miejscowości Neustadt an der Weinstraße. Niemieckie media podały nowe informacje na temat morderstwa naszej rodaczki. 

Nikola H fot. Facebook screen

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do tragedii doszło w miejscowości Neustadt an der Weinstraße z Nadrenii-Palatynatu. Jak podaje niemiecki ''Bild'', 19-latka wraz z Osmanem Y. miała siedmiomiesięcznego synka. Dziewczyna postanowiła odejść od mężczyzny, który stosował wobec niej przemoc fizyczną. 

W kwietniu br. Osman Y. został skazany na blisko dwa lata więzienia za napaść na Polkę. Sąd zawiesił jednak wykonanie kary i mężczyzna nie trafił za kratki. 

19-letnia Polka zamordowana w Niemczech

Trzy miesiące temu 19-latka wraz z synkiem przeprowadziła się do Neustadt an der Weinstraße. Z decyzją byłej partnerki nie mógł pogodzić się Osman Y. Mężczyzna w nocy z poniedziałku na wtorek przyszedł do bloku, w którym zamieszkała Polka. 

Osman Y. rzucił się na dziewczynę i zadał jej kilkanaście ciosów nożem. W ataku ucierpiał również sąsiad 19-latki, który próbował pomóc naszej rodaczce. 

RadioZET.pl/Bild/Fakt/DG 

Oceń