Zamknij

19-letnia Polka zamordowana w Niemczech. Osierociła synka [NOWE FAKTY]

Redakcja
12.07.2018 10:44
Nikola H
fot. Facebook screen

19-letnia Polka mieszkająca w Niemczech została zabita przez byłego partnera. Do tragedii doszło w miejscowości Neustadt an der Weinstraße. Niemieckie media podały nowe informacje na temat morderstwa naszej rodaczki. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do tragedii doszło w miejscowości Neustadt an der Weinstraße z Nadrenii-Palatynatu. Jak podaje niemiecki ''Bild'', 19-latka wraz z Osmanem Y. miała siedmiomiesięcznego synka. Dziewczyna postanowiła odejść od mężczyzny, który stosował wobec niej przemoc fizyczną. 

W kwietniu br. Osman Y. został skazany na blisko dwa lata więzienia za napaść na Polkę. Sąd zawiesił jednak wykonanie kary i mężczyzna nie trafił za kratki. 

19-letnia Polka zamordowana w Niemczech

Trzy miesiące temu 19-latka wraz z synkiem przeprowadziła się do Neustadt an der Weinstraße. Z decyzją byłej partnerki nie mógł pogodzić się Osman Y. Mężczyzna w nocy z poniedziałku na wtorek przyszedł do bloku, w którym zamieszkała Polka. 

Zobacz także

Osman Y. rzucił się na dziewczynę i zadał jej kilkanaście ciosów nożem. W ataku ucierpiał również sąsiad 19-latki, który próbował pomóc naszej rodaczce. 

RadioZET.pl/Bild/Fakt/DG