Zamknij

Polka skatowana na ulicy w Rimini. ''Bili mnie bez litości''

26.11.2019 18:33
Policja
fot. Shutterstock

40-letnia Polka została brutalnie pobita we włoskiej miejscowości Rimini. Dwóch mężczyzn pochodzących z Afryki próbowało wyłudzić od kobiety pieniądze. Przypomnijmy - w sierpniu 2017 roku w Rimini czteroosobowa grupa imigrantów napadła na plaży na parę polskich turystów. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

40-letnia Polka została zaatkowana w sobotę 23 listopada. Jak relacjonują włoskie media, dwóch młodych mężczyzn próbowało wyłudzić od kobiety pieniądze. Gdy odpowiedziała, że nie ma banknotów, imigranci chcieli wyrwać jej torebkę. Po chwili Polka została powalona na ziemię. 

''Zadali mi dwa lub trzy ciosy w twarz i głowę, bili mnie bez litości. Bardzo się bałam i czułam bardzo silny ból'' - wspomina Polka.

Zakrawionej 40-latce udało się uciec na oddział ratunkowy do szpitala, gdzie spędziła cały kolejny dzień. Kobieta przeszła szczegółowe badania. Lekarze wykluczuli przemoc seksualną. Śledztwo ws. napaści na Polkę prowadzi lokalna policja. 

Gwałt na Polce w Rimini

W Rimini dwa lata temu czteroosobowa grupa imigrantów napadła na plaży na parę polskich turystów. Młoda kobieta została zgwałcona, a jej partner dotkliwie pobity. Tej samej nocy grupa ta zaatakowała też i zgwałciła transseksualistę z Peru.

Zobacz także

RadioZET.pl