Zamknij

Tragiczna śmierć 14-latki. Zabrała do wanny telefon podłączony do ładowania

Redakcja
04.10.2017 18:00
Tragiczna śmierć 14-latki. Zabrała do wanny telefon podłączony do ładowania
fot. Pixabay

Tragiczna śmierć nastolatki w Moskwie. 14-latka zabrała ze sobą do kąpieli telefon komórkowy. Gdy rozładował jej się, podłączyła go do prądu i korzystała nadal. Gdy zaniepokojona długą nieobecnością córki jej mama weszła do łazienki, znalazła ją martwą.

Zagłosuj

Zdarzyło ci się korzystać w wannie z telefonu podłączonego do ładowania?

Liczba głosów:

Ta historia powinna być przestrogą dla tych, którzy nie mogą rozstać się ze swoim telefonem na krok. 14-letnia Rosjanka została znaleziona przez matkę w wannie. Dziewczyna leżała martwa, a na jej klatce piersiowej leżał podłączony do ładowania telefon.

Śmierć nastolatki

Prawdopodobnie nastolatka została porażona prądem w momencie, gdy zadzwonił jej telefon. To nie pierwsza sytuacja, gdy ktoś ginie podczas kąpieli. W lutym br. w niemal identyczny sposób zginęła 21-latka, która została znaleziona martwa w wannie, w której pływał telefon.

Podobne historie

W lipcu br. w Teksasie (USA) 14-latka została porażona prądem podczas kąpieli w wannie. Podobnie, jak w przypadku młodej Rosjanki, i tym razem przyczyną śmierci było porażenie prądem spowodowane podłączonym do ładowarki telefonem.

Dramatyczne nagranie z ataku w Las Vegas:

Zobacz także

RadioZET.pl/NaTemat.pl/Fakt24/strz