Zamknij

Chciał wrzucić żonę do oceanu, a potem zakopać żywcem. Usłyszał zarzuty

26.02.2021 21:59
Próba zabójstwa na plaży w Kalifornii
fot. EAST NEWS

23-letni mężczyzna chciał zakopać żywcem swoją żonę na jednej z plaż w Kalifornii, a wcześniej wrzucić do wody – podała lokalna policja. "Los Angeles Time" poinformował, że mężczyzna został zatrzymany, postawiono mu zarzut usiłowania zabójstwa.

Usiłowanie  zabójstwa na plaży w Kalifornii. Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na kompleksie w Coronado. Para pokłóciła się, a 23-latek zezłościł się do tego stopnia, że zaatakował kobietę.

Najpierw Jose Luis Mares III (tak zidentyfikowała go policja) próbował wrzucić żonę do oceanu. Następnie zaprowadził kobietę w pobliże wieży ratowniczej, do wykopanego głębokiego dołu z piasku. Tam próbował zakopać żonę żywcem.

USA. 23-latek chciał zakopać żonę żywcem i utopić. Usłyszał zarzuty

Agresor uciekł po pewnym czasie. "Nie wiemy, co go odstraszyło. Może to był ktoś przechodzący obok" – powiedział Ryan Brennan z policji w Coronado.

Kobieta wydostała się z pułapki, po wyjściu z plaży pomógł jej przechodzień. Uzyskała pomoc psychologiczną w San Diego. Poinformowała służby, że mężczyzna próbował ją zabić. 23-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Zarzuca się mu również napaść i spowodowanie poważnych obrażeń u żony.

RadioZET.pl/NY Post/Los Angeles Times