Zamknij

Tragiczny finał poszukiwań. Ciało 11-latki znaleziono za domem ciotki

Redakcja
05.03.2019 17:37
Amberly Barnett
fot. Twitter screen

Policja w Alabamie aresztowała 33-latka w związku ze śmiercią 11-letniej Amberly Barnett. Ciało zaginionej dziewczynki znaleziono w sobotę w lesie. Jej śmierć wstrząsnęła opinią publiczną w USA. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Amberly Barnett zaginęła w piątek około godziny 18 w miejscowości Mount Vernon w północno-wschodniej Alabamie. Miejscowa społeczność oraz funkcjonariusze policji rozpoczęli poszukiwana dziewczynki. Ciało 11-latki odnaleziono około 6:30 następnego dnia - podaje CNN

Zwłoki zaginionej dziewczynki leżały w lesie około 200 około 180 metrów za domem jej ciotki. Przyczyną śmierci było uduszenie - poinformowało biuro szeryfa. 

Policja w Alabamie w związku ze śmiercią Amberly Barnett aresztowała Christophera Wayne Madisona. 33-latek został oskarżony o morderstwo. Mężczyzna przebywa w areszcie. Jak podają amerykańskie media, Christopher Madison był sąsiadem ciotki dziewczynki. 

Zobacz także

- Ze względu na toczące się śledztwo nie jestem w stanie ujawnić żadnych dodatkowych informacji dotyczących tej sprawy. Droga do sprawiedliwości dla tej niewinnej dziewczynki jest zbyt ważna, aby ujawnić wszystko, co mogłoby zagrozić temu dochodzeniu - powiedział szef biura szeryfa okręgu DeKalb w stanie Alabama. 

- Nikt nie powinien chować swojego 11-letniego dziecka. Nikt nie powinien jej skrzywdzić - oznajmiła matka Amberly.

RadioZET.pl/CNN/DG