,

Krwawy finał libacji. Chwycił za nóż i zadał swojej partnerce ciosy w głowę

20.03.2023 12:13

Sąd aresztował 62-latka z Częstochowy, który podczas awantury domowej próbował zabić swoją partnerkę, zadając jej ciosy nożem w głowę. Kobieta trafiła do szpitala. Napastnikowi może grozić nawet dożywocie.

Częstochowa
fot. Shutterstock

Jak poinformowała w poniedziałek policja, do przestępstwa doszło w czwartek po południu w jednym z częstochowskich mieszkań.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych z Komisariatu IV Policji z Częstochowy, podczas libacji alkoholowej doszło do nieporozumienia pomiędzy 62-latkiem a jego 60-letnią konkubiną. W czasie kłótni pijany awanturnik chwycił za nóż i zadał nim swojej partnerce ciosy w głowę. Kobieta trafiła do szpitala, a 62-letni sprawca do policyjnego aresztu – opisali policjanci.

Częstochowa. Chwycił za nóż i zadał swojej partnerce ciosy w głowę

Zatrzymany mężczyzna usłyszał w prokuraturze zarzut usiłowania zabójstwa. Na wniosek policjantów i prokuratora sąd zdecydował o aresztowaniu go na trzy miesiące.

- Śledczy ustalają motywy działania mężczyzny oraz szczegółowy przebieg zdarzenia – podała częstochowska komenda.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ PAP