Obserwuj w Google News

30-latka poszukiwana przez policję. Ukrywa się, ma do odbycia karę więzienia

1 min. czytania
16.03.2023 16:40
Zareaguj Reakcja

Policja w Opolu poszukuje 30-letniej Elżbiety Mirko. Kobieta ma do odbycia karę więzienia za przestępstwa związane z narkotykami. Nie stawiła się jednak w zakładzie karnym, więc sąd wydał za nią list gończy.

Elżbieta Mirko poszukiwana
fot. screen Opolska Policja

Elżbieta Mirko jest poszukiwana do odbycia kary więzienia. Policja z Opola wydała komunikat w tej sprawie 14 marca. Sąd Rejonowy w Kłodzku skazał 30-latkę "za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii".

Kobieta nie stawiła się jednak w zakładzie karnym i ukrywa się przed organami ścigania. "Dlatego Sąd Rejonowy w Kłodzku wydał za nią list gończy" – poinformowała policja.

Elżbieta Mirko poszukiwana. Ma do odbycia karę więzienia

"Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanej, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu II Policji w Opolu pod nr tel. (+48) 47 861 25 45 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju, dzwoniąc na numer alarmowym 112" – podali mundurowi.

Policja przypomniała i ostrzegła zarazem, że za ukrywanie osoby poszukiwanej lub pomaganie jej w ucieczce grozi odpowiedzialność karna. Organy ścigania zapewniają o utrzymaniu tajemnicy swoich informatorów.

Redakcja poleca

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/KMP w Opolu