Obserwuj w Google News

Pożar na Zakopiance. Bmw stanęło w ogniu. Utworzył się 3-kilometrowy korek

1 min. czytania
08.06.2023 11:45
Zareaguj Reakcja

Pożar na Zakopiance – poinformował dyżurny krakowskiego oddziału GDDKiA. Zablokowana była jezdnia drogi ekspresowej S7 w miejscowości Lubień w kierunku Zakopanego. Na trasie utworzył się około 3-kilometrowy korek.

Pożar bmw na zakopiance
fot. ilustracyjne. NewsLubuski/East News

Na tzw. nowej Zakopiance w Lubieniu zapaliło się osobowe bmw. Jak poinformowały służby, prawdopodobnie był to samozapłon. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, ale płonący samochód osobowy zablokował ruch na jezdni w kierunku Zakopanego.

"Choć strażacy błyskawicznie opanowali ogień, ze względu na duży ruch w związku z długim weekendem, powstał tam około 3-kilometrowy korek" – podała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej: OSP Lubień, OSP KSRG Krzeczów oraz PSP Myślenice.

Utrudnienia na Zakopiance

Jak przekazał dyżurny GDDKiA, w Boże Ciało panuje duży ruch na głównych drogach w województwie małopolskim. Największe natężenie jest na autostradzie A4 w obydwu kierunkach, ale samochody poruszają się tam płynnie, choć na niektórych odcinkach może dochodzić do spowolnień.

Na Zakopiance kierowcy napotkają zator w rejonie Klikuszowej, gdzie z powodu dużego ruchu korkuje się przejazd na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną. Aby usprawnić przejazd została ona tymczasowo wyłączona.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP