Zamknij

Góralska kurtka Andrzeja Dudy na licytacji WOŚP. Co przekazują politycy i dziennikarze?

Redakcja
09.01.2019 21:53
Góralska kurtka Andrzeja Dudy na licytacji WOŚP. Co przekazują politycy i dziennikarze?
fot. Twitter/WOŚP

Prezydent Andrzej Duda, jak co roku, wspiera WOŚP. Tym razem na licytację przekazał góralską kurtkę. Akcję wsparła też małżonka prezydenta Agata Kornhauser-Duda. Na aukcji można wylicytować jej sukienkę z żakietem i zdjęcie pierwszej damy.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

„Pomaganie jest dziecinnie proste” – to przewodnie hasło tegorocznego 27. Finału WOŚP. Jak co roku, aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspierają ludzie kultury, mediów, polityki.

Dary przekazała m.in. para prezydencka. Wylicytować można góralską kurtkę Andrzeja Dudy i sukienkę z żakietem oraz zdjęcie Agaty Kornhauser-Dudy.

Zobacz także

Sukienka pierwszej damy osiągnęła już cenę 1000 zł. 25 zł więcej internauci oferują w tej chwili (środa wieczór) za kurtkę prezydenta.

Rok temu mucha przekazana przez prezydenta Andrzeja Dudę na aukcję osiągnęła kwotę 2700 zł. Konstytucja RP z dedykacją byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego została wylicytowana za 15 969 zł.

Zobacz także

Politycy i dziennikarze dla WOŚP

Tegoroczne aukcje WOŚP wsparł też m.in. prof. Leszek Balcerowicz. Do wylicytowania jest spacer z byłym ministrem finansów.

W akcję chętnie angażują się przedstawiciele mediów. W tym roku wylicytować można m.in. spotkania z Tomaszem Lisem czy Tomaszem Sekielskim, walizkę dziennikarki i podróżniczki Martyny Wojciechowskiej oraz godzinę squasha z Konradem Piaseckim.

Z WOŚP gra też Radio ZET. My szczególnie polecamy lekcję tańca z Beatą Tadlą!

RadioZET.pl/PAP/JŚ