Zamknij

Znany dziennikarz spowodował kolizję? Miał prawie 3 promile

Magdalena Kulej
26.07.2019 17:03
Pijany dziennikarz Kamil D. spowodował kolizję na A1 w Piotrkowie Trybunalskim?
fot. MONKPRESS/East News

W piątek przed godziną 15 przy skrzyżowaniu autostrady A1 z drogą S8 pijany kierowca BMW doprowadził do kolizji. Z nieoficjalnych ustaleń mediów wynika, że 51-latek to znany dziennikarz telewizyjny, Kamil D.

Na wysokości Piotrkowa Trybunalskiego 51-letni kierowca samochodu BMW X6M pod wpływem alkoholu wjechał w słup drogowy, który z kolei przeleciał na drugą stronę jezdni, uderzając w nadjeżdżający samochód. 

- W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany – mówi portalowi RadioZET.pl Dagmara Mościńska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. Jak jednak dodaje, kierowca był nietrzeźwy. Miał 2,6 promila alkoholu w organizmie.

Policja nie potwierdza, czy mężczyzna zostanie zatrzymany. "Na pewno zostanie ukarany za spowodowanie kolizji oraz przestępstwo, jakim jest jazda w stanie nietrzeźwości – grozi za nią do 2 lat więzienia" - informuje policja.

Z nieoficjalnych ustaleń TVP Łódź wynika, że mężczyzna to dziennikarz telewizyjny Kamil D. Wcześniej o zdarzeniu informował portal Pudelek. Według cytowanych przez portal świadków, kierowca BMW, wychodząc z auta "ledwo trzymał się na nogach".

Zobacz także

RadioZET.pl/Policja/TVP Łódź/Pudelek