Zamknij

Bmw roztrzaskało się na drzewie. Zginęły dwie osoby, w tym 15-latek

19.10.2020 12:40
Borzechów Kolonia, wypadek bmw
fot. screen Lubelska Policja

W niedzielę wieczorem w miejscowości Borzechów Kolonia (powiat lubelski) 45-letni kierowca bmw z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia zarówno on, jak i 15-letni pasażer zginęli.

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę wieczorem w powiecie lubelskim w miejscowości Borzechów-Kolonia. Kierowca niebieskiego bmw z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Zginął na miejscu, wraz z 15-letnim pasażerem.

Wypadek w miejscowości Borzechów-Kolonia. Zgłoszenie o zdarzeniu policjanci z KMP w Lublinie otrzymali ok. godz. 19 w niedzielę.

Lubelskie: Stracił panowanie i uderzył w drzewo. Zginął wraz z 15-latkiem

Jak wstępnie ustalono, kierowca prowadził pojazd od strony miejscowości Niedrzwica Kościelna.

Zobacz także

- Po wyjściu z zakrętu, na mokrej nawierzchni kierujący stracił panowanie nad pojazdem, po czym  zjechał z drogi i uderzył w znak, a następnie w drzewo. W wyniku zdarzenia zarówno 45-letni kierowca, jak i 15-letni pasażer zmarli na miejscu. Ciała zabezpieczono na sekcję zwłok – przekazał Kamil Gołębiowski z Policji Lubelskiej.

Na miejsce skierowano lubelską drogówkę, biegłego w zakresie wypadków drogowych oraz prokuratora. Służby wyjaśniają przyczynę wypadku i tragicznej śmierci dwóch osób.

Zobacz także

RadioZET.pl/Lubelska Policja