Zamknij

Po zderzeniu z dwoma autami wypadli przez szybę. Oboje zginęli na miejscu

Redakcja
16.07.2018 16:45
Wypadek
fot. KPP Puławy

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Leokadiowie (woj. lubelskie). Kierowca ciężarowego Iveco uderzył w znajdującego się przed nim Peugeota, który przygotowywał się do skrętu w lewo. Na skutek tego uderzenia Peugeot wjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącą od strony Radomia Skodą. Kierowca oraz pasażerka Peugeota zginęli na miejscu.

Do wypadku doszło około godziny 10:30 w Leokadiowie na drodze K-12. Kierujący ciężarowym Iveco, 59-latek z powiatu włodawskiego jadąc od strony Puław, uderzył w stojącego na jego pasie Peugeota, którego kierowca przygotowywał się do skrętu w lewo, na stację paliw.

Zobacz także

Na skutek uderzenia Peugeot zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącą od strony Radomia Skodą. Siła uderzenia była tak duża, że kierowca i pasażerka Peugeota wypadli przez szybę. Mimo reanimacji 53-latek oraz 65-letnia kobieta, obywatele Bułgarii, zginęli na miejscu. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważnych obrażeń.

Kierujący Iveco oraz Skodą byli trzeźwi. Pod nadzorem prokuratora policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Droga w miejscu wypadku była zablokowana, funkcjonariusze kierowali na objazdy przez Górę Puławską.

Chcesz otrzymywać podobne informacje? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET!

RadioZET.pl/KPP Puławy/MP