Zamknij

Zwłoki dwóch Ukraińców w gospodarstwie. Zostali zadźgani

09.12.2019 12:02
Policja
fot. Damian Klamka/East News

Zwłoki dwóch Ukraińców znaleziono na terenie jednego gospodarstw w Dobrosławowie pod Puławami (woj. lubelskiego). Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie i jeszcze tego samego dnia zatrzymała w tej sprawie rodaka ofiar. 

Makabrycznego odkrycia, o którym pisze „Dziennik Wschodni”, dokonano w niedzielę, ok godz. 13, na terenie lokalnego gospodarstwa szkółkarskiego. Świadek natychmiast zaalarmował policję, a gdy funkcjonariusze zjawili się na miejscu, zabezpieczyli teren. 

Zobacz także

Jak się okazało, ofiarami byli dwaj obywatele Ukrainy. Na ich ciałach dostrzec można było liczne rany kłute w okolicach szyi i klatki piersiowej. Gazeta podaje, że nie ma wątpliwości, iż obaj padli ofiarą morderstwa i mogli zginąć na miejscu. Ich byli już pracodawcy nie chcieli jednak rozmawiać z mediami. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Jeszcze tego samego dnia zatrzymany został 36-letni mężczyzna, także Ukrainiec. Śledczy podejrzewają, że to on mógł dokonać tej straszliwej zbrodni, aczkolwiek czynności śledcze z jego udziałem nadal trwają. Gdyby zarzuty się potwierdziły, groziłoby mu do 25 lat pozbawienia wolności. 

Zobacz także

RadioZET.pl/Dziennik Wschodni