Zamknij

15-latka przeżyła HORROR! Została porwana, uwięziona i zgwałcona

Redakcja
09.12.2017 15:17
15-latka przeżyła HORROR! Została porwana, uwięziona i zgwałcona
fot. Pixabay

Dwaj zboczeńcy obezwładnili paralizatorem, wywieźli do lasu i brutalnie zgwałcili 15-letnią uczennicę. Zwyrodnialcy usłyszeli zarzuty. Sprawa wstrząsnęła całą wsią. 

Zagłosuj

Czy za gwałt sąd powinien wymierzać karę dożywocia?

Liczba głosów:

Do dramatycznego zdarzenia doszło w marcu br. 15-letnia uczennica gimnazjum w Jabłonce Kościelnej jak co dzień wracała po lekcjach do domu. W pewnym momencie zatrzymał się przy niej samochód, z którego wyskoczyło dwóch bandytów - Piotr K. i Jakub G. Mężczyźni obezwładnili nastolatkę paralizatorem i wciągnęli do samochodu. Niezdolna do obrony dziewczyna została zgwałcona w lesie. 

Moment porwania zauważył jeden z mieszkańców Jabłonki Kościelnej na Podlasiu. W pogoń za przestępcami ruszyły policyjne patrole oraz zszokowani mieszkańcy wsi. Na drodze zwyrodnialców stanął myśliwy, który oddał kilkanaście strzałów w stronę ich samochodu. Bandyci na widok ścigającego ich radiowozu gwałtownie skręcili i rozbili auto na drzewie. Do aresztu trafili na blisko dziewięć miesięcy.

Zobacz także

Zwyrodnialcy stanęli przed sądem i usłyszeli zarzuty. - Obaj usłyszeli zarzuty zgwałcenia ze szczególnym okrucieństwem oraz narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia - informuje Maria Kudyba z łomżyńskiej prokuratury. Bandytom grozi 15 lat więzienia.

RadioZET.pl/se.pl/DG