Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Znany youtuber zginął w wypadku. Jechał pod prąd na autostardzie

26.08.2018 18:04
xxx wiadomosci

 Trevor "McSkillet" Heitmann, popularny youtuber, zginął w wypadku samochodowym na autostradzie w San Diego w amerykańskim stanie Kalifornia. 18-letni mężczyzna jechał pod prąd sportowym mclarenem i uderzył w inny pojazd. Poza nim w wypadku zginęły jeszcze dwie osoby.

USA. Youtuber McSkillet nie żyje. Kim był McSkillet? fot. The San Diego Fire-Rescue Department/Twitter

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak podała lokalna telewizja KUSI, "McSkillet" w czwartek jechał pod prąd autostradą międzystanową 805 swoim sportowym mclarenem 650S. Zdaniem policji 18-latek poruszał się z dużą prędkością. W pewnym momencie uderzył w SUV marki hyundai, którym podróżowała 43-letnia kobieta i jej 12-lenia córka.

Wypadek doprowadził do karambolu na autostradzie z udziałem pięciu pojazdów. Dwa samochody stanęły w płomieniach. Jedna osoba ranna została przetransportowana do szpitala, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jak podali śledczy, pół godziny przed śmiercią youtuber rozbił bramę prowadzącą do jednej ze szkół. Według relacji świadków 18-latek miał jeszcze rozbić szybę w budynku placówki i uciec z miejsca zdarzenia.

"McSkillet" był popularnym twórcą wideo, którego śledziło prawie 900 tys. użytkowników serwisu YouTube. 18-latek udostępniał głównie filmiki dotyczące gry komputerowej Counter Strike.

W grudniu ubiegłego roku zamieścił w internecie film, w którym chwalił się swoim czarnym sportowym mclarenem.

RadioZET.pl/KUSI/PTD

Oceń