Obserwuj w Google News

Przerażające odkrycie nastolatków. Uciekli i wezwali policję

1 min. czytania
02.06.2023 14:40
Zareaguj Reakcja

Przypadkowe odkrycie nastolatków. W Gliwicach, na terenie dawnej huty, grupa młodzieży znalazła zwłoki. Wezwano policję.

policja
fot. Damian Klamka/East News/policja

Zgłoszenie wpłynęło 1 czerwca po północy. W nieczynnej, opuszczonej wieży ciśnień w pobliżu ulicy Szarej, na terenie byłej Huty 1-go Maja, nastolatkowie znaleźli ciało. Na miejsce przyjechała policja i prokurator.

Makabryczne odkrycie w wieży ciśnień w Gliwicach

Grupa młodzieży dostała się do wnętrza zamkniętej wieży ciśnień, wspinając na wysokość pierwszego piętra. Gdy weszli do środka, ich oczom ukazał się makabryczny widok. Kilka metrów poniżej zobaczyli ludzkie zwłoki. "Przerażeni opuścili budowlę i zawiadomili policję" - relacjonuje dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach.

Na miejsce przyjechała także straż pożarna. Funkcjonariusze wykuli otwór w ścianie. W ten sposób umożliwili firmie pogrzebowej wyniesienie zwłok.

Redakcja poleca

"Przeprowadzono szczegółowe oględziny. Zwłoki zabezpieczono do dyspozycji prokuratury, a sekcja zwłok wykaże przyczyny śmierci" - przekazuje policja na swojej stronie internetowej.

Zwłoki w opuszczonej wieży ciśnień w Gliwicach
fot. KMP w Gliwicach

Służby podały rysopis zmarłego. To mężczyzna w wieku około 35-40 lat, mający ok. 170 cm wzrostu, o ciemnych krótkich włosach, ubrany w puchowy bezrękawnik, niebieską bluzę, niebieskie jeansy i pomarańczowe buty typu adidas.

Według wstępnych ustaleń przyczyną śmierci mężczyzny był upadek z wysokości.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl