Obserwuj w Google News

Tragedia na prostej drodze. 24-latek wypadł z samochodu

1 min. czytania
09.01.2023 11:40
Zareaguj Reakcja

Nie żyje 24-latek, którego auto dachowało w Perzynach (woj. łódzkie). Mężczyzna podczas uderzenia wypadł z samochodu na jezdnię. Jego życia nie udało się uratować.

wypadek w miejscowości Perzyny
fot. KP PSP Radomsko

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 8 w miejscowości Perzyny w powiecie radomszczańskim (woj. łódzkie). Samochód osobowy uderzył w drzewo.

Perzyny. 24-latek uderzył w drzewo. Nie przeżył

- Samochód osobowy po uderzeniu w drzewo znajduje się częściowo poza jezdnią. Kierowca, 24-letni mężczyzna, leży na jezdni poza pojazdem. Jest nieprzytomny – poinformował oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Radomsku Marek Jeziorski, cytowany przez portal radomsko24.pl.

Redakcja poleca

Aspirant Agnieszka Kropisz z KPP Radomsko powiedziała "Gazecie Radomszczańskiej", że auto dachowało, a młody kierowca z niego wypadł. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że 24-letni mieszkaniec gminy Wielgomłyny stracił panowanie nad hondą civic na prostej drodze - dodała.

Perzyny - wypadek
fot. KP PSP Radomsko

Na miejscu wypadku interweniowały trzy zastępy straży pożarnej. Młodemu mężczyźnie najpierw próbowali pomóc świadkowie, a następnie ratownicy, przejmując reanimację. - Niestety, nie udało się go uratować - przekazał PAP rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego PSP w Łodzi mł. bryg. Jędrzej Pawlak. Czynności służb nadal trwają.

To niestety kolejny wypadek w poniedziałek w woj. łódzkim. Około godz. 8 autobus szkolny, którym podróżowało 28 uczniów, wjechał do rowu w miejscowości Gąsiorów. Dzieci oraz dwie osoby dorosłe wydostały się z pojazdu przez wybitą szybę. Na szczęście nikt nie został poszkodowany. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/radomsko24.pl/radomszczanska.pl