Obserwuj w Google News

Makabryczne odkrycie w Wiśle. "Najprawdopodobniej była w ciąży"

1 min. czytania
02.06.2023 06:59
Zareaguj Reakcja

Policjanci z Kwidzyna (woj. pomorskie) wyłowili z Wisły zwłoki kobiety. Po kilku dniach udało się ustalić jej tożsamość. Okazało się, że zmarła miała 39 lat i najprawdopodobniej była w ciąży.

Zwłoki
fot. Damian Klamka/East News (zdjęcie poglądowe), KPP Kwidzyn

Makabrycznego odkrycia dokonano 30 maja na wysokości gminy Sadlinki niedaleko Kwidzyna (woj. pomorskie). Na dryfujące w Wiśle zwłoki natrafił jeden ze spacerowiczów, który natychmiast zaalarmował policję.

Sadlinki. Zwłoki 39-latki. Najprawdopodobniej była w ciąży

Służby początkowo podawały ograniczone informacje, apelując o pomoc w ustaleniu tożsamości zmarłej osoby. Wiadomo było, że to kobieta w wieku ok. 40-50 lat. Miała szczupłą budowę ciała, ok. 165 cm wzrostu oraz długie włosy do ramion w kolorze ciemnym z wygolonym paskiem przez środek głowy.

Redakcja poleca

Informowano również o szczegółach ubioru, z których w opisie najbardziej wyróżniały się spodnie z pasem-ściągaczem ciążowym. Według służb kobieta najprawdopodobniej była w ciąży.

Komenda Powiatowa Policji w Kwidzynie opublikowała kilka zdjęć z miejsca, w którym wyłowiono ciało. Widać na nich garderobę (m.in. buty), brelok kluczy oraz kawałek ręki z dwoma charakterystycznymi tatuażami, przedstawiającymi pająka i pajęczynę.

Po kilku dniach udało się ustalić tożsamość kobiety - to 39-letnia mieszkanka powiatu grudziądzkiego (woj. kujawsko-pomorskie). Obecnie trwa śledztwo, mające ustalić przyczyny oraz dokładne okoliczności jej śmierci.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/KPP Kwidzyn