Zamknij

Tragiczna śmierć na stoku. Stracił kontrolę nad nartami i uderzył w drzewo

15.02.2021 18:03
wypadek
fot. Facebook.com/Ratownictwo Medyczne w Żywcu

Tragiczny wypadek na Pilsku w Beskidzie Żywieckim. Narciarz uderzył w drzewo. Mężczyzna był reanimowany, jednak nie udało się go uratować.

Do tragedii doszło około godz. 11 na Pilsku, poniżej Hali Miziowej. Jak podaje "Dziennik Zachodni", z relacji dyżurnego Grupy Beskidzkiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego wynika, że mężczyzna uderzył w drzewo. 

Wypadek na Pilsku. Narciarz uderzył w drzewo, nie żyje

Ze wstępnych ustaleń policji w Żywcu wynika, że 34-letni mieszkaniec powiatu oświęcimskiego podczas jazdy stracił kontrolę nad nartami i uderzył w drzewo. W wyniku wypadku narciarz doznał rozległych obrażeń klatki piersiowej.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe, w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mimo podjętych wysiłków nie udało się uratować życia 34-letniego narciarza - przekazała Justyna Sochacka, rzecznik prasowy LPR. Na miejscu trwają czynności pod nadzorem prokuratora.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/"Dziennik Zachodni"