Zamknij

Odnalazł się 25-letni Daniel z Pruszkowa. Poszukiwania trwały kilka dni

08.02.2021 22:38
Dawid Kiełkucki
fot. Zaginieni Cała Polska

Zaginął 25-letni Daniel z Pruszkowa - informowała na początku lutego grupa poszukiwawcza "Zaginieni Cała Polska". Według najnowszych informacji przekazanych 9 lutego 2021 roku mężczyzna odnalazł się.

AKTUALIZACJA: 25-LATEK ODNALAZŁ SIĘ 9 LUTEGO 2021 r.

Jak wcześniej informowano, 25-letni Daniel z Pruszkowa zaginął na początku lutego br. Zaginięciem 25-latka zajmuje się grupa poszukiwawcza "Zaginieni Cała Polska". Z nieoficjalnych informacji, które miała przekazać poszukiwaczom żona zaginionego wynika, że pan Daniel mógł udać się w kierunku Warszawy. Może przebywać w dzielnicy Mokotów, Stegny lub Sadyba.

Mężczyzna miał być wcześniej widziany na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Lipowej w Pruszkowie - ostatecznie monitoring z tych terenów jednak tego nie potwierdził. "Policja została poinformowana, prosimy rozglądajcie się" – apelowali poszukiwacze. Pojawił się też apel prezydenta miasta o pełną mobilizację w sprawie poszukiwań 25-letniego mieszkańca podwarszawskiej miejscowości. 25-latek miał zostać zauważony ostatni raz 5 lutego br. około godziny 22.00 na ulicy Działkowej w Pruszkowie. Pan Daniel sprawiał wrażenie osoby zdezorientowanej. Miał pytać gdzie znajduje się ulica Tomcia Palucha, przy której mieszka od lat.

Zaginięcie Daniela miało miejsce 4 lutego 2021 r. Tego dnia mężczyzna miał stawić się na nocną zmianę w pracy, gdzie jednak nie dotarł. Wtedy również ostatni raz kontaktował się z żoną poprzez SMS – około godziny 14.00. W sprawie wiadomo było też, że mężczyzna zostawił w domu telefon komórkowy bez karty SIM, prawo jazdy i kluczyki do auta.

Zaginął Daniel. Rysopis zaginionego

25-letni Daniel ma szczupłą budowę ciała i około 175 centymetrów wzrostu. Waży ok. 60 kilogramów. Ma ciemne, krótkie włosy i brązowe oczy. Do jego znaków szczególnych należy charakterystyczny pieprzyk w okolicy nosa.

W chwili zaginięcia miał na sobie czerwoną kurtkę, którą widać na załączonych poniżej fotografiach. Najprawdopodobniej miał na sobie też granatowe jeansy i szare buty za kostkę. Może mieć na sobie okulary z ciemno-niebieskimi oprawkami.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/Zaginieni Cała Polska