Zamknij

Lubuskie. 4-miesięczne dziecko z połamaną czaską

Redakcja
22.07.2018 11:06
Zielona Góra. 4-miesięczne dziecko z pękniętą czaszką
fot. Damian KLAMKA/East News

Podczas interwencji domowej policjanci w Zielonej Góry odkryli w mieszkaniu skatowane 4-miesięczne dziecko. Miało poważne obrażenia, w tym pęknięte kości czaszki. Ranny maluch trafił do szpitala, a jego rodzice do policyjnego aresztu.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak podała "Gazeta Lubuska", do zdarzenia doszło w nocy z 20 na 21 lipca. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o zbyt głośnej muzyce dobiegającej z jednego z mieszkań bloku przy ul. Anieli Krzywoń.

Zobacz także

Na miejscu policjanci zastali parę 30-latków, ich znajomych oraz ranne 4-miesięczne dziecko. Jego rodzice nie byli w stanie powiedzieć co się dzieje z ich potomkiem.

Po wezwaniu do mieszkania zespołu ratowników medycznych okazało się, że dziecko jest skatowane, ma poważne obrażenia w tym pękniętą kość czaszki. Ranny maluch trafił do szpitala.

Zobacz także

Jego rodzice zostali zatrzymani. Ponadto policyjna kontrola wykazała, że 30-letnia matka mała we krwi 3 promile alkoholu, a ojciec dziecka 0,6 promila. Na pytanie w jaki sposób powstały obrażenia u ich 4-miesięcznego dziecka odpowiedzieli, że podczas kłótni szarpali się, a maluch wypadł na chodnik.

Policjanci badają okoliczności zdarzenia.

Zobacz także

RadioZET.pl/Gazeta Lubuska/PTD