Zamknij

Nie żyje kobieta i roczne dziecko. Nowe fakty ws. tragedii w Białymstoku

05.12.2022 13:21

W poniedziałek koło godz. 10.00 przy jednym z bloków w Białymstoku znaleziono ciała 30-letniej kobiety i rocznego chłopca. Jak nieoficjalnie dowiedział się portal RadioZET.pl, najprawdopodobniej doszło do rozszerzonego samobójstwa.

Policja
fot. Damian Klamka/East News

Do tragedii doszło w poniedziałek przed południem na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku, przy ul. Wiadukt.

- Przed godz. 10.00 dowiedzieliśmy się, że przed blokiem leżą dwie osoby - młoda kobieta i maleńkie dziecko. Okazało się, że 30-letnia kobieta i niespełna roczny chłopiec nie żyją. Trwają czynności policyjne, ustalamy wszelkie okoliczności - powiedział portalowi RadioZET.pl podinspektor Tomasz Krupa, rzecznik Podlaskiej Policji.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, wszystko wskazuje na to, że doszło do tzw. rozszerzonego samobójstwa, a matka wyskoczyła z dzieckiem z 9. piętra. 

Pomoc dla osób z depresją

Warto przypomnieć, że osoby znajdujące się w kryzysie psychicznym mogą uzyskać pomoc, dzwoniąc na bezpłatną infolinię całodobowego Centrum Wsparcia, które działa pod numerem 800 70 2222. Natomiast Fundacja Itaka prowadzi Antydepresyjny Telefon Zaufania pod numerem 22 654 40 41.

Kompendium wiedzy na temat depresji można znaleźć na stronie www.przeciwdepresji.pl. Działa też infolinia dla dzieci i młodzieży, którą prowadzi Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Można tam uzyskać pomoc pod numerem 116 111.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl