Zamknij

Nastolatka głodzona przez dziadka. Ważyła prawie 17 kilo [ZDJĘCIA]

Redakcja
10.02.2018 19:24
Nastolatka głodzona przez dziadka. Ważyła prawie 17 kilo [ZDJĘCIA]
fot. East News

W mediach społecznościowych pojawiły się wstrząsające zdjęcia jednej z użytkowniczek Twittera w Japonii. Nastolatka twierdzi, że ważyła niespełna... 17 kilogramów. Do tak dramatycznego stanu miał doprowadzić ją dziadek. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Zdjęcia zamieszczone na Twitterze wywołały ogromne poruszenie wśród internautów na całym świecie. Sprawą nastolatki zainteresowały się media. Kobieta opisała dramatyczne przeżycia sprzed 10 lat. Wówczas młoda Japonka mieszkała z dziadkiem. Z jej opowieści wynika, że ten zaczął ją głodzić, gdy jako nastolatka zaczęła mieć problemy z jedzeniem. 

Relacja kobiety brzmi jak scenariusz z horroru. Jak opisuje, dziadek nie pozwalał jej jeść i ''kopał po brzuchu'', gdy przyłapał ją na podjadaniu. W najgorszym momencie waga dziewczyny spadła do 16,8 kilogramów. Aby stać się wiarygodną, Japonka wykonała szokujące zdjęcia swojego ciała w lustrze.

Dramatyczne fotografie zamieszczone w mediach społecznościowych: 

Historia nastolatki ma zachęcić inne kobiety, które padają ofiarą przemocy domowej do natychmiastowej reakcji, przełamania strachu i wezwania pomocy. Zdaniem lekarzy, którym udało się wyleczyć Japonkę, od śmierci dzieliło ją 10 minut.

Część internautów nie dowierza w opowieść kobiety. Twierdzą, że zdjęcia są obrobione w programie graficznym. 

RadioZET.pl/DG