Zamknij

Kierowcy złapali złodziaja na gorącym uczynku. Sami wymierzyli sprawiedliwość [WIDEO]

Redakcja
22.12.2017 11:42
Kierowcy złapali złodziaja na gorącym uczynku. Sami wymierzyli sprawiedliwość [WIDEO]
fot. Youtube

Na Ukrainie w obwodzie dniepropetrowskim kierowcy ciężarówek złapali na gorącym uczynku złodzieja, gdy wykradał z ich pojazdów akumulatory i paliwo. Postanowili, że sami wymierzą sprawiedliwość.

Zagłosuj

Uważasz, że kierowcy przesadzili?

Liczba głosów:

Okazało się, że Ukraińcy dobrze wiedzą, kim jest złodziej. Kojarzyli go z poprzednich kradzieży, jednak tym razem przestępstwo nie uszło mu płazem. Kierowcy stwierdzili, że nie będą wzywać policji i wzięli sprawy w swoje ręce.

Złodziej przyłapany na kradzieży

Złodziej, poza karą, jakiej doznał od kierowców, trafił też na komisariat. – Człowiek, którego widzimy na nagraniu, został zatrzymany za serię kradzieży. Sąd już zastosował wobec niego stosowne środki zapobiegawcze – mówi policjantka Olga Kuźniecowa w rozmowie z dziennikarzami.

Samosąd przy drodze

Nagranie przestępcy powieszonego za nogę do gałęzi drzewa trafiło do sieci. O ile pozytywny odzew internautów może nie dziwić, to aprobata burmistrza miasta Żółte Wody jest zaskakująca. – Jeśli organy ścigania są bezradne, być może w naszym mieście będą się zdarzały samosądy – mówi polityk dla portalu korrespondent.net.

Oto nagranie:

Niebezpieczny smog objął już niemal całą Polskę. Zobacz, czym to grozi: >>KLIJNIJ TUTAJ<<

RadioZET.pl/trans.info/strz