Zamknij

Horror 2-letniej dziewczynki. Pobite dziecko umierało, gdy jego matka grała w gry

Joanna Zaremba
14.03.2019 15:47
Horror 2-letniej dziewczynki. Pobite dziecko umierało, gdy jego matka grała w gry
fot. Fer Gregory/Shutterstock

2-letnia Eve z Liseard w Kornwalii (Wielka Brytania) została bestialsko skatowana. Umierała w swoim łóżku, podczas gdy jej 26-letnia matka z partnerem grali w gry wideo. Dziewczynkę pobiło któreś nich.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

O sprawie napisał między innymi the Independent. Sąd w Kornwalii oskarżył 26-letnią Abigail Leatherland i jej narzeczonego Toma Curda o doprowadzenie do śmierci córeczki kobiety. Para mieszkała ze sobą zaledwie od kilku miesięcy w niewielkim mieszkaniu.

Zobacz także

Jak poinformował the Independent, dziewczynka była regularnie katowana przez któreś z dorosłych. Dziecko miało liczne urazy czaszki, złamane żebra oraz… pękniętą wątrobę. Jak stwierdzili lekarze, obrażenia 2-latki były podobne do tych nabytych przez ofiary wypadków samochodowych.

"Postanowiła dać jej śmiertelną dawkę kodeiny"

Po pobiciu, dziecko umierało w swoim łóżku. 26-latka oraz jej narzeczony grali wówczas w gry wideo.

Zobacz także

- Zamiast zabrać ją do szpitala, zadzwonić do lekarza lub próbować ją uratować, matka postanowiła dać jej śmiertelną dawkę kodeiny, silnego opiatowego środka przeciwbólowego – stwierdził prokurator podczas procesu obojga.

Zobacz także

Matka dziewczynki oraz jej partner zadzwonili po pomoc medyczną długo po fakcie. Dziecko nie żyło już wtedy od kilku godzin – informuje the Independent.

RadioZET/o2.pl/JZ