Zamknij

Brutalny mord na studentce. Wyciął jej serce, poćwiartował i spalił ciało

Redakcja
19.04.2018 11:12
Charles Dean Bryant
fot. FACEBOOK / GRAPEVINE POLICE DEPART

W poniedziałek sąd w Teksasie skazał mężczyznę na dożywocie za zabójstwo studentki, której poćwiartowane, spalone zwłoki z wyciętym sercem znaleziono w basenie dla dzieci. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Sędziowie z hrabstwa Tarrant po trzech godzinach procesu uznali Charlesa Deana Bryanta za winnego zamordowania Jacqueline Vandagriff. Sąd w Teksasie odrzucił argumenty adwokata, który twierdził, że jego klient wpadł w panikę po tym, jak kobieta zmarła podczas dobrowolnego stosunku.

Charles Dean Bryant został również uznany za winnego manipulowania dowodami i otrzymał dodatkową karę 20 lat pozbawienia wolności. 

Adwokat 31-letniego mężczyzny argumentował, że Vandagriff zginęła przypadkowo podczas dobrowolnego seksu z Bryantem. Mężczyzna miał wpaść w panikę i pozbyć się ciała, a nie zamordować studentkę. Prokuratorzy nie znaleźli jednak dowodów potwierdzających, że oboje uprawiali seks.

Zobacz także

Prokurator Lucas Allan powiedział przysięgłym, że Bryant celowo zamordował dziewczynę, poćwiartował jej ciało i wyciął serce. Bryant i Vandagriff spotkali się w barze w Denton i wspólnie spędzili wieczór. Jak ustalili śledczy, mężczyzna wielokrotnie nękał i prześladował 24-latkę.

RadioZET.pl/Sky News/DG