Zamknij

Gwałt na 20-latku. Zaatakowali go na ławce w parku

Redakcja
17.02.2018 10:14
Campbell Park, Milton Keynes
fot. Google Street View

Szok i oburzenie w Wielkiej Brytanii. W mieście Milton Keynes, 75 kilometrów od Londynu doszło do brutalnego gwałtu na 20-latku. Policja opublikowała rysopisy napastników.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Zagłosuj

Czy czujesz się bezpieczny w Polsce?

Liczba głosów:

Do zdarzenia doszło w czwartek późnym wieczorem. Gdy 20-latek odpoczywał na ławce w Campbell Park, podeszło do niego dwóch mężczyzn. Jeden go złapał i mocno trzymał, a drugi zgwałcił. Policja opublikowała w brytyjskich mediach rysopisy napastników.

Gwałciciele to dwaj czarnoskórzy mężczyźni. Wyższy miał około 1,89 wzrostu i był średniej budowy ciała. Drugi był potężniej zbudowany i dużo niższy. Obaj byli ubrani w bluzę z kapturem. 

Zobacz także

Sprawa gwałtu na 20-latku wywołała ogromne oburzenie. Lokalna policja wystosowała specjalny apel do mieszkańców Milton Keynes. Śledczy liczą, że ktoś rozpozna dwóch napastników i przyczyni się do ich zatrzymania. 

Dodatkowo na ulicach miasta ma pojawić się większa liczba patroli. - Obywatele będą świadkami zwiększonej obecności policji na obszarze hrabstwa Buckinghamshire - powiedział w rozmowie z Sky News detektyw Jason Simpson.

RadioZET.pl/Sky News/DG