,

Dwa wypadki na tej samej drodze. Nie żyją trzy osoby

26.05.2023 16:36

Tragiczny piątek na drodze krajowej nr 15 w powiecie krotoszyńskim w Wielkopolsce. Jak poinformowała miejscowa policja, w dwóch wypadkach zginęły trzy osoby.

Wypadek, policja
fot. Shutterstock

Do serii śmiertelnych wypadków doszło w piątek 26 maja po godzinie 13 na drodze krajowej nr 15. Najpierw we wsi Wolenice zderzyły się dwie osobówki z ciężarówką MAN. – Na miejscu zginął kierowca samochodu marki dacia, 52-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego – powiedziała oficer prasowa krotoszyńskiej policji st. asp. Paulina Potarzycka.

Wypadek na wyjeździe z Krotoszyna

Do drugiego wypadku doszło pół godziny później na ulicy Koźmińskiej na wyjeździe z Krotoszyna. Wóz strażacki, który jechał z pomocą do pierwszego wypadku, zderzył się z samochodem osobowym.

– W osobówce znajdowały się dwie osoby: 67-letni kierowca i 62-letni pasażerka. Oboje – mieszkańcy powiatu krotoszyńskiego – ponieśli śmierć na miejscu – powiedziała policjantka. Strażacy nie doznali żadnych obrażeń. Na miejscu zdarzenia są prokurator i policja. Droga krajowa nr 15 jest zablokowana, ruchem kieruje policja, która wyznaczyła objazdy przez Rozdrażew.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP

Logo radiozet Dzieje się