,

Media: 2-latek włożył rączkę do maszynki do mięsa. Dramatyczna akcja ratunkowa

01.04.2023 21:51

Około dwuletnie dziecko włożyło rączkę do maszynki do mięsa w miejscowości Budy-Grzybek na Mazowszu. - Została uszkodzona i utknęła w tym urządzeniu - przekazała TVN24 aspirant Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. Na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Budy-Grzybek. Akcja ratunkowa LPR
fot. Adam STASKIEWICZ/East News, zdj. ilustracyjne

Dramatyczna akcja ratunkowa w miejscowości Budy-Grzybek w powiecie grodziskim (woj. mazowieckie). TVN24 podał, że w sobotę wieczorem wezwano medyków do małego dziecka.

Mazowieckie. 2-latek włożył rączkę do maszynki do mięsa. Przyleciał LPR

Aspirant Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji zrelacjonowała serwisowi przebieg interwencji. - Około dwuletnie dziecko, chłopiec, włożył rączkę do maszynki do mięsa. Rączka została uszkodzona i utknęła w tym urządzeniu. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - poinformowała policjantka. Serwis wyjaśnił, że 2-latek został przetransportowany do jednego z warszawskich szpitali.

Służby ustalają okoliczności zdarzenia. Katarzyna Zych wyjaśniła, że matka była trzeźwa, gdy została przebadana po wypadku. W trakcie interwencji policja zabezpieczała również miejsce lądowania śmigłowca LPR.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Tvn24.pl

Logo radiozet Dzieje się