,

Groźna kraksa "osobówek". Są ranni, ucierpiały dzieci

01.04.2023 17:59

Cztery osoby zostały ranne w czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych, do którego doszło na drodze krajowej nr 72 w Poddębicach (woj. łódzkie). Droga była po południu całkowicie zablokowana.

Poddębice Wypadek
fot. NewsLubuski/East News, zdj. ilustracyjne

Dramatyczny wypadek na krajowej „72” w Poddębicach wydarzył się 1 kwietnia po południu. Na miejscu interweniowały trzy zespoły ratownictwa medycznego i cztery zastępy straży pożarnej.

Poddębice. Dramatyczny wypadek. Cztery osoby ranne, w tym dzieci

- Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło o godz. 16.30 przy ul. Łódzkiej, która jest częścią drogi krajowej nr 72. W wypadku ranne zostały cztery osoby, w tym dwoje dzieci - relacjonował rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego PSP w Łodzi mł. bryg. Jędrzej Pawlak. DK72 była w sobotę po południu całkowicie zablokowana. 

Fakt.pl podał, że do wypadku doszło w samym centrum miasta, gdzie nie można rozwinąć dużej prędkości. Mimo to, co widać po zdjęciach w lokalnych mediach, siła uderzenia była na tyle duża, że oba auta uległy zniszczeniu na przedzie. - Policjanci z Poddębic w dochodzeniu będą wyjaśniać okoliczności tego wypadku - powiedziała portalowi Sylwia Kaźmierczak, oficer prasowa KPP w Poddębicach.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Agnieszka Grzelak-Michałowska/Fakt.pl

Logo radiozet Dzieje się