,

Tragedia na stacji paliw. Nie żyje mężczyzna. "Zauważyliśmy, że coś jest nie tak"

01.04.2023 18:48

Nie żyje 53-letni mężczyzna, który przyjechał na stację benzynową we Włocławku (woj. kujawsko-pomorskie) z dostawą paliwa. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie.

Włocławek. Śmierć na stacji paliw
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER, zdj. ilustracyjne

Tragedia na stacji benzynowej w Michelinie w dzielnicy Włocławka. Jeden ze świadków zauważył w piątek 31 marca, że w ciężarówce na stacji paliw znajduje się niedający oznak życia mężczyzna.

Jak podał serwis Ddwloclawek.pl, zawiadomił on służby, a wcześniej poinformował szefa stacji paliw. - Wspólnie z kierownikiem stacji zauważyliśmy, że coś jest nie tak. Gdy podeszliśmy do pojazdu, zobaczyliśmy, że kierowca nie rusza się. Wezwaliśmy pogotowie i policję - relacjonował lokalnemu portalowi świadek.

Włocławek. Tragedia na stacji paliw. Nie żyje mężczyzna

Na miejsce natychmiast wezwano policję i pogotowie ratunkowe. Było już jednak za późno – 53-latek zmarł w kabinie pojazdu ciężarowego. Okazało się, że przyjechał z dostawą paliwa, zmarł w trakcie pracy.

- W sprawie zgonu mężczyzny policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora, który polecił zabezpieczyć zwłoki do dalszych badań - informowała portal Joanna Seligowska-Ostatek, oficer prasowa KMP we Włocławku. Dodała, że wstępnie wykluczono, aby do śmierci 53-letniego mężczyzny przyczyniły się inne osoby.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Ddwloclawek.pl

Logo radiozet Dzieje się