,

30-latek zginął w tragicznym wypadku. Jego osobówka rozbiła się na drzewie

28.03.2023 20:19

30-letni mężczyzna zginął w tragicznym wypadku na drodze wojewódzkiej nr 231 w miejscowości Mirotki w powiecie starogardzkim (woj. pomorskie). Samochód osobowy, którym kierował, z niewyjaśnionych przyczyn wjechał w drzewo. Na miejscu wypadku pracują strażacy i policjanci.

wypadek w Mirotkach
fot. Policja Starogard Gdański

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 18 na drodze wojewódzkiej nr 231, w miejscowości Mirotki w powiecie starogardzkim. Samochód osobowy z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

- Samochodem podróżowała jedna osoba, po przyjeździe służb stwierdzono brak funkcji życiowych - powiedział oficer prasowy KW PSP w Gdańsku bryg. Łukasz Płusa.

Oficer prasowy starogardzkiej policji asp. sztab. Marcin Kunka przekazał PAP, że w wypadku zginął 30-letni mężczyzna. Na miejscu wypadku pracują strażacy i policjanci. Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ PAP/ kociewiak.pl

Logo radiozet Dzieje się