Obserwuj w Google News

Tajemnicza śmierć młodego małżeństwa. Ciała znalazł znajomy 32-latków

2 min. czytania
27.07.2023 11:53
Zareaguj Reakcja

Nie żyje młode małżeństwo z Opola. Znajomy pary znalazł ciała 32-letniej kobiety i 32-letniego mężczyzny w mieszkaniu na Osiedlu Wodna Nuta. Śledczy mają już wstępne ustalenia.

tajemnicza śmierć małżeństwa
fot. Shutterstock

Tragiczne odkrycie na Osiedlu Wodna Nuta w Opolu. Młode małżeństwo nie pojawiło się 24 lipca w pracy, co zaniepokoiło znajomego pary. Mężczyzna postanowił udać się do ich mieszkania, aby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Na miejscu zastał jednak makabryczny widok.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie od znajomego tych osób, który był zaniepokojony, że nie może się z nimi skontaktować - powiedział "Wyborczej" mł. asp. Przemysław Kędzior z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

Redakcja poleca

Opole. Tajemnicza śmierć młodego małżeństwa

32-letnia kobieta i 32-letni mężczyzna byli martwi. Jak podaje "Radio Opole", na ciałach małżeństwa nie było żadnych oznak urazów i obrażeń, które wynikałyby z zadanych wcześniej ciosów. Mieszkanie było otwarte, ale nic nie wskazuje na to, aby doszło tam do włamania i kradzieży.

Policja nie znalazła śladów wskazujących na udział osób trzecich. Śledczy uważają, że mężczyzna popełnił samobójstwo. Nie jest jeszcze jasne, w jakich okolicznościach zmarła jego małżonka.

- Natomiast co do prawdopodobnych przyczyn zgonu kobiety, to tutaj trudno snuć jakieś hipotezy. Niewykluczone, że doszło do zgonu po zażyciu jakichś substancji toksycznych - powiedział w rozmowie z portalem nto.pl Stanisław Bar.

Wiadomo, że zaplanowana została sekcja zwłok. Więcej informacji pomogą przynieść badania toksykologiczne. Prokuratura Rejonowa w Opolu wszczęła śledztwo w kierunku przestępstwa pomocnictwa bądź namowy do targnięcia się na własne życie.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ Nowa Trybuna Opolska/ Radio Opole/ wyborcza.pl