,

Zaginęcie ósmoklasistki. Napisała egzamin i zniknęła. Policja: akcja zakończona

26.05.2023 12:30

Napisała egzamin ósmoklasisty, wróciła do domu i zniknęła. Zaniepokojeni rodzice szukają Julii R., nastolatki z Mikołowa. Policja informuje: akcja poszukiwawcza została już zakończona.

Zaginęła Julia Rogóż
fot. Policja Śląska

[AKTUALIZACJA: piątek, 26 maja]

Julia R. odnaleziona - przekazała mikołowska komenda powiatowa. Nastolatka, jak przekazuje biuro prasowe jednostki, została odnaleziona cała i zdrowa. Służby nie precyzują powodu zniknięcia 14-latki, dziękują jedynie za mobilizację wśród mediów i czytelników.

Śląska policja zaalarmowała w czwartkowe popołudnie o zaginięciu Julii R., 14-latki z Mikołowa, która po czwartkowym egzaminie ósmoklasisty z języka obcego najprawdopodobniej wróciła do domu, po czym zniknęła.

Mikołów: 14-latka zniknęła po egzaminie ósmoklasisty

Funkcjonariusze ze śląskiej komendy zdradzają, że w czwartkowy poranek Julia wyszła z domu przy ul. Nowej na egzamin do szkoły. Wtedy ubrana była w czarne spodnie, białą koszulkę bez kołnierzyka i czarną kurtkę do pasa. Po egzaminie - najprawdopodobniej, choć nie jest to jasne - wróciła do domu, po czym zniknęła. Nie wiadomo, czy w tym czasie zdążyła się przebrać.

julia blur
fot.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginięciu lub miejscu pobytu nastolatki proszone są przez policjantów o pilny kontakt z Komendą Powiatową w Mikołowie: 47 8558 200, 47 8558 255 lub numer alarmowy 112.

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się